| anonim_4396 a întrebat:

Cand se vor anunta castigatori tricoului de pe data de 9, 10,11 august? raised eyebrows

3 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Incercam sa validam raspunsurile in cursul zilei de azi sau maine. Este o perioada mai aglomerata pentru noi si am ramas cu restante la acest capitol.

Alexandra - TPU

| MadRaven a răspuns:

Bună,
La mine a durat cam o săptămână să se confirme faptul că am fost campionul zilei.
Numai bine!

| david1234567890 a răspuns:

Hey, Naruto
Poți găsi răspunsul chiar de la admini : http://www.tpu.ro/contact
Dar, eu aș crede că peste 4-3 zile ( 15-16 august ) dar că să fii sigur contactează-i.
Știu că nu te-am prea ajutat :(