| lolex_2310 a întrebat:

Mi-am scos de pe net nfs most wanted dar cand il instalez imi cere sa introduc cd 2...de ce?

4 răspunsuri:
| Ady00pk a răspuns:

Trebuie sa montezi cd-ul 2 in drive... exact cum l-ai montat pe primul cu daemon tools, magic iso, power iso etc. Apoi dupa ce l-ai montat apesi continuare sau ok si v-a instala in continuare.La sfarsitul instalari iti v-a cere cd-ul 1.Montezi cd-ul 1 si next happy sau continuehappy Jocul e pe 2 cd-uri de aceea.

| GaByTheDraGOn a răspuns:

Eu cred ca nu l-ai downloadt tot...si eu l-am avut pe 2 cduri cai mare jocul vezi cauta sa fie tot jocul ca poate l-ai downloadat pe bucati...

| c02mln a răspuns:

Problema e ca el crede ca u ai instalat jocul original, si iti cere cd-ul. il poti pacalii cu un crack, crack-ul da senzatia jocului ca are cd-ul bagat in unitate.
Crack-ul este diferit de la joc la joc.
Daca il vrei pe cel pentru NFSMostWanted baga in lista ta de messenger id`ul: bgm082000 si ti-l voi trimite cu placere.

| c02mln a răspuns:

Se rezolva mai repede si mai eficient cu crack, nu trebuie sa mais tai sa montezi imagine de fiecare data cand pornesti pc, intrii in joc si...kaboom...totul e rezolbat! daca am fost de ajutor datis i voi un click pe folositor, ca nu costa nimicbig grin