| Wkkwwkj2 a întrebat:

Hello. Are cineva idee daca exista cluburi deschise de revelion in București? Și dacă da, trebuie sa fac rezervare?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Normal ca vor fi. Rezervare si sa ai 18 ani.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

În mod sigur există. Și aproape sigur cu rezervare.

| johnnny123 a răspuns:

"Aveți idee dacă există cluburi deschise în noaptea cu cele mai mari încasări din an?"

| ReddY25 a răspuns:

Da bro, da la ambele întrebări

| SuperFata a răspuns:

Bună!
Sigur ca sunt.Cred ca 99% din cluburile ce sunt în centrul vechi al Bucureștiului, își au deschise porțile pentru petrecerea din noaptea de anul nou.
Având în vedere ca este o seara speciala, va trebui sa faci rezervare. Cauți pe google " petrecere revelion club București' și o sa găsești toate ofertele.
Succes!
Petrecere frumoasa!