| Craciunica_Dayana_1990 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu niste statusuri?Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| LikeARollingStone a răspuns:

Should I hate you because you hurt me? Or should I love you because you made me feel special?

Şi poate se uita după tine, dar cu gându' îi tot la mine! Poate vrea să se simthă bine, şi te *** şi pe tine!

fete`le cand se intalnesc.numai de baieti vorbesc baietii se cred vedete nici nu se gandesc la fete.

Nu cer iertare nimanui.Ma iert eu insami, sper ca exista un iad si pentru cei buni

Sunt destul de bun ca artist incat sa pot desena lasandu-ma purtat de imaginatie. Imaginatia e mai importanta decat cunoasterea pentru ca cunoasterea e limitata. Prin imaginatie poti inconjura lumea.

When we're together or when we're apart,
you're first in my thoughts and first in my heart.

Ca amintire ღIti las Un autograf Semneaza ` domnisoara ` Care te-a Dat Peste cap

Pot sa fiu ipocrita... Pot sa te mint, pot sa-ti spun ca sunt confuza. Sunt o actrita buna Dar am ales calea adevarului si iti spun ca imi lipsesti enorm.

Dar mai jucat pe degete asa cum ai vrut` De ce nu ai stat cu ea de la inceput

Ma ia in brate si isi cere mii de scuze ` `Pentru ca m-a refuzat si a inceput sa se acuze`!

Nu uita ca am fost primul baiat din viata ta ` `De atunci nimic n-a mai contat si nu va conta`!

Ti-aduci aminte ce mi-ai spus cand ai plecat `Eu n-am uitat, vom merge impreuna in viata asta pana la cap`!

1 răspuns:
| dymon a răspuns:

Intri aici
http://www.statusuri-noi.com/
alegi categoria si sunt citeeee vrei :D
Fundita daca vrei :)