| anonim_4396 a întrebat:

Cine este cel mai bun cantaret de la Disney Channel si de ce?

9 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Nu ma uit al desene dar am ascultat diverse melodii, fratii jonas canta bine si le declaseaza cu mult pe miley cirus, selena gomez si demy lovato

| lunarwolf a răspuns:

Nici unul,pentru ca poate au voce, dar promoveaza un gen de muzica patetica, fara pic de sens + au versuri idioate care nu exprima absolut nimic. happy

| lunarwolf a răspuns:

Si,draga mea,sa stii ca nu dau doi bani pe stupidul pe care mi l-ai dat; as zice ca jumatate din utilizatorii TPU considera intrebarea ta stupida. happy
Esti, probabil, o mucoasa de 8 ani fara ocupatie.
Am dreptate?hee hee

| Ododododo a răspuns:

Nick JOnas:Voce super, inteligent are initiativa compune cantece ca sa zic asa tot pachetul ce mai vrei mai mult
NJ FAN

| Gumã a răspuns:

NICIUNUL (paranteza) lalalalalalalallalalaalalallalaala

| andrutza1323 a răspuns:

Cea mai buna cantareata e miley cyrus.Ea are foarte multi fani si pe langa asta o voce de aur ...Toate melodiile ei sunt foarte reusite si toate au avut mult succesc. Sper sa fii de aceiasi parte cu mine

| MytzaOnTheMix a răspuns:

Selena Gomez deoarece transimete mesaje frumoase, si ai o senzatie superba cand asculti muzica eiwinking

| andreeaaaa_2337 a răspuns:

Eu!
asalaughing

| madalina97ionela a răspuns:

Miley Cyrus.e tare.cam atat jtyu.nu prea ma uit la desene:X!