| pasatGeorge a întrebat:

Care e serialul tau preferat de la Disney Channel? Al meu este Hannah Montana.

Răspuns Câştigător
| Wilder a răspuns:

1. I'm in the band
2. Good luck, Charlie
3.Hannah Montana
4. Jake and Blake
5.Phineas and Ferb

9 răspunsuri:
| Mony a răspuns:

Nici una.laughinglaughinglaughing ca n-am disney chanellaughinglaughinglaughing da mai vizionez pe nethappy, da nu prea ma uit da de abia astept sa fie filmul CAMP ROCK 2:X

| AndutzaAndu a răspuns:

Păi cam toate "desenele", dar alea în care joacă oameni reali. Nu am un desen preferat tongue.

| JustMe a răspuns:

Mie imi place Magiecienii din Waverly Place, e cam singurul la care ma uit(imi place Selena Gomez)

| Diiiia a răspuns:

Si al meu tot hanah Montana

| Anonime a răspuns:

Am mai multe HM Zack&Cody, H2o, Sony, Jonas...

| purpleice a răspuns:

Zack si cody, sonny si steluta ei norocoasa, magicienii din waverly place

| Christina a răspuns:

Hannah Montana si Magicienii din Waverly Place

| ~(*.*)....alexutza....(*.*)~ a răspuns:

Hannah Montana, Zac si Codi ce viata minunata, Magicienii din Wverly Place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zack&cody