| MestecGuma a întrebat:

Buna TPU
Voi in ce proiecte v-ati baga? Adica sociale, sau despre oameni...
Daca ar fi sa face-ti un proiect despre ce ar fi?

Răspuns Câştigător
| Lawliet14 a răspuns:

In cele ce ajuta nevoiasii (ce lupta impotriva saraciei in general, chiar si in cele ce ajuta rromii), ce sprijina copiii in scoli, ce sprijina batranii, etc. "Fundatii proiecte sociale" pe Google. Depinde de ceea ce-ti place sa faci. Poate ai prefera sa lucrezi printre copii. Si batranii au nevoile lor. Cele mai raspandite sunt cele pentru nevoiasi.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

As ajuta niste batrani sau familii sarace. strans alimente in principiu

| Lawliet14 a răspuns:

De exemplu, mie mi-ar placea sa ajut la construirea unor case de lemn pentru saraci. Cred ca asta nu prea avem in Romania, vin pocatii din SUA care fac acest lucru dar se construiesc prea putine.