| Zdrpr a întrebat:

Buna TPU! Sunt un jucator activ de masinute (pacanele), imi place sa merg foarte mult la sali de jocuri singur, cand vine seara dar pe ascuns fiindca am 26 de ani si ma bat parintii! Mi-am amanetat telefonul si am luat un Samsung (pare foarte bun, recomand)! Am si foarte multe datorii si credit la banca dar s-a meritat efortul, m-am distrat mereu de acesti bani la pacanele! Ma puteti ajuta sa rezolv problema?! Macar sa merg mai rar? Dau funda love struck

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ești iresponsabil la 26 de ani sa bagi mereu la păcănele. Cat crezi că o vei tine așa? Singurul sfat este sa te lași de ele, că nu-ți vor aduce nimic bun. Ar trebui sa ai alte preocupări la vârsta ta. Ne mai recomanzi și telefon. Jalnic!

| johnnny123 a răspuns:

"Am foarte multe datorii și credit la banca, mi-am amanetat telefonul, mă bat părinții, dar s-a meritat efortul, m-am distrat mereu"

Dacă tu crezi că merită să-ți distrugi viitorul ca să te distrezi la păcănele, atunci nu văd cu ce te-am putea ajuta. Ești evident un om complet iresponsabil care nu înțelege că la un moment dat vine și nota de plată pentru acțiunile noastre.

Răspuns utilizator avertizat