| FluturasulVesel a întrebat:

Mi-am facut cont pe you tube mai exact canal! Vreau sami explicatii urmatorii termeni! Daca as sti ce inseamna nas intreba dar na!
1 ce inseamna DYA?
2 ce inseamna intr-o?
3 ce este stop motion?
4 ce este hangoust?
5 cum filmezi live?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

6 de ce te apuci de ceva ce nu stii?

| FluturasulVesel explică (pentru Bula):

Hei, eu nu fac live sau altele! Am vreo 10 video! Asta am intrebat deoarece eram curioasa ce sunt deoarece am vazut de la alte fete si n-am de gand sa ma apuc! nici nu m-am apucat deoarece nu stiu! Stiu doar ca la stop motion se pun poze cu papusa cum danseaza pe o cantare! Daca nu ma crezi iti dau canalul sa vezi!