| bradley15ani8luni a întrebat:

Am 16 ani doresc sa lucrez undeva aveti idei?

Răspuns Câştigător
| Mihaela a răspuns:

Hei. Te poti angaja la diferite tarabe\standuri din magazinele mari : Kaufland, Real; la firme gen Lenor, Coca Cola si etc. Nu stiu cat primesti, dar cred ca e destul de profitabil; Mai poti merge pe la magazinele de telefoane: Vodafone, Cosmote, Orange si ii poti intreba daca nu au nevoie de tine ca sa imparti pliante; Poate te angajeaza cineva la vreun chiosc, bar, fast-food.
Sper sa gasesti! Succes si numai bine!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lasa CV pe la magazine si prin hipermarketuri apoi asteapta sa sune cineva.

| MihaCool99 a răspuns:

Eu as zice sa te faci reprezentanta la avon sau oriflame.Sora mea are 15 ani si chiar o fata a intrebat-o daca vrea sa fie reprezentant la oriflame.In centru sau in diferite zone sunt acolo diferite reprezentante si poti sa te angajezi acolo.Cu siguranta vei reusi.Multe fete fac asta...Baftawinking
fundita? plz

| Anonima_2658 a răspuns:

thinking
si eu am 14. si vreau sa imi gasesc un hobbie,ceva de genu la vara,alaturi de prietena mea

ne-am gandit ca ar fi. tare. sa impartim pliante,de la super`marcketuri. [dimineata, o data pe saptamana. -nu vede nimeni, si mai ai si vreme in timpul zilei de tine]

sau reprezentant.daoh go on.la tiine nu merge probabil

sau inttereseaza`te la o companie de asta de mascote laughing-fara gluma!-cunosc un baiat. e de asta de da biscuiti Tuc la lume, are stand si ofera.si promoveaza.

si mai e si inbracat :X:X asa ca ala din reclama. numai ca dupa ce mananca caseria aia - are.o forma sub haine.stii cum zic [ca in desene, are forma aia patrata in jurul stomacului.]

laughing
:*-bafta!

| shorty93 a răspuns:

Chelner, barman. happy