| RazvRazvan5456 a întrebat:

Vreau sa imi cupar un telefon, ce model mi-ati recomanda?
Pana in 1400 lei

6 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Nexus 5/Lumia 925/Desire 816/Z Ultra/G3 S
Sau faci un efort pana la S4.

| Vvistula a răspuns:

Depinde ce sitem de operare vrei, daca vrei windows phone iti recomand un Nokia lumia 1320 e special pentru multimedia si jocuri si nu o sa ai niciodata probleme cu sistemul, nu se blocheaza niciodata si bateria tine foarte mult in comparatie cu telefoanele cu android, ca android pana in 1400 eu as cumpara un Samsung galaxymega 6.3, fiindca imi plac telefoanele mari, dar ca sfat pentru funtionalitate Sony xperia t3 e beton armat nu ai ce sa ii reprosezi http://www.shopmania.ro/telefoane-mobile/p-sony-xperia-t3-96356507 + uun design uimitor, poti sa te uiti la poze si ai sa imi dai dreptate.

| AlexL28 a răspuns:

Nexus 5 e cel mai bun telefon pana in pretul acesta

| rapp2020 a răspuns:

Allview x1 soul e cel mai bun in bani ăștia. Ți-l recomand

| rezervatro a răspuns:

Eu mi.am luat curand un s4. Am avut si un s3. De ambele am fost multumit si sunt inca multumit. un s4 gasesti sub 1400 lei. Daca iti place si tinzi spre asa ceva, poti sa.ti iei un iPhone 5, numai ca e mai pretentios si are mai putine functii, ecran mai mic, chestia cu bluetooth.ul. dependent de iTunes pentru muzica. Fite de la Apple :p. Deci iti recomand Samsung. happy