| ilie a întrebat:

Salutare,vin cu o problema.In 2019 am cumparat din cehia o tableta si un telefon ambele Samsung. Pe ele am cont Samsung, acum nu mai am acel nr de telefon pentru recuperare a contului.Am vrut sa testez telefonul la setările din fabrica dar nu pot imi cere parola ultima pe care din pacate nu mi-am notat iar cele salvate nu este de actualitate. Ce pot face in cazu acesta având si alt telefon nou care are automat același cont Samsung. multumesc de informatii.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuiesc resoftate sters tot din ele si puneti alte cartele sim noi, merge ti cu ele la service reparatii telefoane si acolo o sa vi le repare.