| EdiCiprian a întrebat:

Am si eu o întrebare pentru cei care au Orange Neva 80. Exista probleme?(ex:este codat, nu merge wi-fi-ul)

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Mergi în service cu el pentru decodare.

| Clorox a răspuns:

Orice telefon are probleme, poate nu chiar asa de mari dar are. big grin

| HERING a răspuns:

N-am probleme cu el; merita toti banii (bine, putini la fidelizare Orange). Foarte multumit de el pana am descoperit un mare minus: lipsa senzorului giroscop far' de care o multime de aplicatii VR (d-alea cu ochelari) nu pot functiona. Pacat!