| Sandu3 a întrebat:

E bine sa folosim telefonul in timp ce se incarca de la o baterie externa? Va intreb pentru ca am observat ca se intrerupe alimentarea si trebuie repornita din tasta laterala. Daca il las doar la incarcat, nu se mai intrerupe.Ma gandesc ca nu face fata atunci cand ecranul e luminat.Voi ce ziceti?

2 răspunsuri:
| Andreinazistu a răspuns:

Nu,nu e bine. Risti sa arzi bateria.

| Razvan_Trifan_1990 a răspuns:

Pai normal ca nu trebuie sa folosești telefonul în timp ce se încarcă, se poate strica bateria, dar... depinde și de telefon.