| Sebibbb344 a întrebat:

Bună ziua,știe cineva,dacă se poate vedea în desfasurator,ce caut eu în modul icognito,deoarece trebuie sa fac un cadou cuiva,care vrea sa ceara desfasurator,și am nevoie de ajutor sa știu, ps:sunt la digi

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Despre ce desfasurator vorbesti?

| DeMicUnCălător a răspuns:

Eu cred ca Da. Dar nu oricine poate vedea asta.
Google a fost dat in judecată pe tema asta.

Reclamantii din Brown et al v. Google LLC au susținut că Google a încălcat legile federale din SUA privind interceptarea telefoanelor și invazia vieții private, continuând să urmărească, să colecteze și să identifice datele de navigare de la utilizatorii „Modului Incognito" în Google Chrome și alte tipuri de navigare privată. moduri în alte browsere

| KovacsB a răspuns:

Faci cadou pe naiba, vrei sa vezi cu cine a vorbit.

| CassiCass a răspuns:

In desfășurător poți să vezi numerele de telefon pe care le apelezi sau te apeleaza și numerele de la care ai primit mesaj sau ai dat mesaj. Atât, nimic mai mult. Doar numerele de telefon.