| Maho304 a întrebat:

Buna! Am problema la telefon, am un iPhone 7 plus … Când vorbesc pe Messenger camera (web) persoana respectiva ma vede invers ( dacă eu am bretonul in stânga, ea îl vede in dreapta ),
Și dacă ies de pe Messenger se oprește camera, ce as putea face?
Multumes frumos

1 răspuns:
| Lioana a răspuns:

Adica e imagine in oglinda. E normal pentru camera din fata. Mie asa imi facea pozele camera de selfie pana cand am intrat la setările camerei si am activat optiunea de intoarcere a imaginii pentru acea camera.