| Ion_Craciun_1968 a întrebat:

Am o casca bluetooth Jabra Boost si am incercat sa o conectez cu un telefon Allview X4 soul Infinity. La conectare spune ca este conectat ( fara telefon). Ce pot face sa o conectez normal?

1 răspuns:
| AlexSalling a răspuns:

Casca are un buton sub logo-ul Jabra. Tine-l apasat 3 secunde, dupa incearca sa te conectezi prin bluetooth la ea. Un motiv care ar face casca sa arate ca este conectata deja, ar fi ca tu sa mai ai un telefon, dar nu cred. Alt motiv ar putea fi ca casca e defecta. Incearca ce am zis la inceput, vezi daca merge!