| Farkas12345 a întrebat:

Am luat o cartela 5 euro cu COD de reîncārcare si am scris codul cu 222 dar când dau apel la cod spune cā momentan nr de telefon pe care ai apelat nu este disponibulil te rugām sā încerci mai târziu

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Daca este cum intuiesc vorba despre Orange poti proceda asa:

prin apel gratuit la: *122*cod de reîncărcare# apoi apasă tasta de apelare

la Vodafone de exemplu, poți reîncărca prin apel la *144#, 444, *100# sau poți folosi formula directă de reîncărcare: *144*cod_reîncărcare*număr_telefon#

| Hyperion7 a răspuns:

Mai simplu încarci așa
https://factura.vodafone.ro/reincarca-o-cartela
Scrii numărul,scrii o adresă de mail care îți aparține, selectezi cod de reîncărcare, pui codul și încarci.
Apropo, nu e 222, ci *222

| CodrutElian1990 a răspuns:

Bine, bine si unde achiti reincarcarea daca suni de pe cartela?
Reincarcarea se face de pe un telefon cu abonament sau la magazinele are au sigla de reincarcare ori la Orange.