| FLoRiN1993 a întrebat:

Am și eu o problemă cu tasta W a laptop-ului.
Problema asta o întâlnesc de cele mai multe ori la jocuri precum SA:MP sau CS.

Deci eu țin un moment apăsat de W, apoi când iau degetul el continuă să-mi meargă cu mașina (vorbesc de SA:MP) iar după ceva timp mi se oprește...

Aveți idee de ce?

3 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Verifica la un service! Poate trebuie putin curatat sau ai compromis w-ul! :)
Succes! http://laptopnews.ro/service-laptop-reparatii-laptop

| MihaiGe a răspuns:

Incearca sa apesi mai tare pe ea, poate odata te-ai enervat si ai "spart" tastatura si din cauza aia.
Bafta!

| LaurBNS a răspuns:

Vă aşteptăm pe www.kronex.ro! Server SA:MP RPG.KRONEX.RO!