| Ionnnnny a întrebat:

Hey. Deci am o problema cu telefonul, am un Samsung S3550 Shark 3, iar dupa ce i-am scos cardul si l-am bagat la loc, acesta fiind sub baterie, se inchide si deschide incontinu. Ce pot sa ii fac? Il am de in jur de un an, inca e in garantie, dar nu vreau sa merg la Service...Plzzz help. Merci :* Funda pentru. cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Bibuu09 a răspuns:

N-ai ce sa faci ca nu stii ce are si eu am patit asa cu un LG nu se mai dechidea l-am dus la service si mi-la adus cam dupa 2 zile la service cu elwinking fundisaa?

2 răspunsuri:
| Cătălinaa12 a răspuns:

Asta am pățit și eu. Și l-am dus la Service și mi-a spus că s-a dus Softul. Este până în 50 de lei de schimbat!

| Ionnnnny explică:

Merci pentru. rasp big hug Chestia e ca eu maine plec. si nu am timp sa merg la Service.