| BauBauRacing a întrebat:

Exista vreun program in care sa detecteze toate driver-ele de are am nevoie pentru pc? La orice windows?
Multumesc.

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Http://www.driverscloud.com/en
Trebuie sa ai instalat Adobe Flash Player. Start the detection/Agent installation/Automatic installation. Apoi instalezi ce se downloadeaza si dai iarasi Start the detection. In My drivers gasesti ce trebuie instalat. Le downladezi, le instalezi si le poti pastra pe un CD pentru alta data. Succes!

Bula
| Bula a răspuns:

Nu exista asa ceva, n-are cum.
Pe site-ul fabricantului poti gasi driverele pentru UNELE versiuni de Windows, dar nicidecum pentru toate versiunile.
Unele programe poate iti detecteaza drivere mai mult sau mai putin COMPATIBILE, care poate vor functiona sau poate nu cu versiunile Windows-uli ne-sprijinite de producator.

| K0sti a răspuns:

Site-ul producatorului nenica! Greu...

Răspuns utilizator avertizat
| dolceromania a răspuns:

Driver Booster

| andreyksd a răspuns:

Easy driver

| ItsTurbii a răspuns:

Caută frate pe Google, CPU Z, Everest, aida 64, si după le iei pe cele mai recente de la site urile producătorilor

| Ndbn a răspuns:

Driver Pack Solution, ți le detectează și apoi ți le instalează, are în jur de 11GB.

| alexbalasa847 a răspuns:

Scz nu am vrut sa zic la urma istalate!