| Shattergrim54 a întrebat:

Este un cont ciudat pe Instagram ce-mi urmărește fiecare story dar nu mă urmărește (obișnuia să mă urmărească dar am șters urmăritorul că era prea dubios) mie îmi dă efectiv un miros de alt account sau ghost follower pentru că nu postează niciodată (are contul public) și urmărește numai conturi ciudate. nu stiu fra, contul ăsta de fiecare dată când postez e printre primul care se uită. Oare să-l blochez? că totuși contul ăsta nu mă împiedică cu nimic. Poate e o persoană blocată ce se uită la story-urile mele cu un alt, ori o fi ceva admirator (da șansa e prea mică să fie așa)

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

"Oare să-l blochez? că totuși contul ăsta nu mă împiedică cu nimic"

da

2 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Blochează ca să îți iei de o grijăbig grin

| Shattergrim54 explică:

(btw, nu pare a fi bot având în vedere că are un username normal, dar pfp-ul pare băgat ca să fie acolo)