| mihaitzaa19 a întrebat:

Ce se intampla daca am fost, banned' de pe omegle? Va rog urgent! Are legatura ceva cu politia?

2 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Nu are treaba cu politia decat daca ai facut vreo frauda, ceea ce cred ca nu e cazul.Mai mult ca sigur cei din conducerea acestui site ti-au dat ban pentru un comportament nu tocmai civilizat.

| AlexandruTeodor a răspuns:

Nu, lol. Nu are nici ce-a mai mica legatura cu politia. Doar ca nu mai poti accesa host-ul www.omegle.com. Nu te ingrijora degeaba, n-ai ce pati.