| Lgxlyxky a întrebat:

Care e mai bun Iphone 6s plus sau iphone 6 plus?

6 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Singura diferenta este Display-ul care la 6S plus e mai mare, in rest au exact aceleasi componente.Cind vrei sa afli ceva mergi pe sitele www.apple.com si acolo vezi exact ce te intereseaza. UIte aici http://www.apple.com/iphone-6s/specs/

| Mihai1810 a răspuns:

Iphone 6s plus, dar la un pret aproximativ egal iti poti lua un iphone 7 plus.

| Daniel2836 a răspuns:

IPhone 6s plus este mai bun big grin!

| BL_Je_Suis_Andrei_1996 a răspuns:

Iphone 6s plus are procesor Apple a9 64 bit in timp ce iphone 6plus are procesor Apple a8 64 bit.
ipgone 6spus are camera 12/5 in timp ce iphone 6 plus are camera 8/1, 5
iphone 6 s plus are baterie de 2915 mAh si iphone 6 plus are baterie 1715 mAh
In concluzie Iphone 6S Plus il bate la toate capitolele pe Iphone 6Plus!

| Andreinazistu a răspuns:

Dupa parerea mea iphone s6 plus

| NK_Nico_2002 a răspuns:

Nu stiu din păcate. Eu am iPhone 4 happy! sad