| RedPorcelain a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon dar nu stiu ce sa aleg sad
Eu as vrea un telefon a carei baterii sa nu se termine repede( de exemplu daca ascult muzica multe ore sa nu se termine bateria)sa nu fie neaparat cu touchsceen, sa aiba camera foto de 5 megapixeli si sa fie cu blitzhappy
Eu am un lg cookie dar e varza.ca daca ascult muzica prea multa muzica se termina bateria.camera foto e aiurea.nici na-re zoom sad Sper sa ma puteti ajuta.

- multumesc anticipat-

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Ia-ti Nokia! Sunt cele mai bune si cele mai rezistente telefoane!
De preferat Express Music sau X6!:X
Succes!:X

6 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

HTC Desire, Nokia X6, Nokia 5230 XpressMusic, Nokia 6700 Classic

| Doddel a răspuns:

WND Duo 3200 glow, bateria e foarte buna, ai un card de 1GB inclus, dual sim camera e mai slaba, pretu e de 400 Ron la liber, intra aici http://blogrum.marketonline.ro/wnd-duo-3200-glow/
eu sunt multumit de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti HTC. Eu am unul HTC Smart si tine foarte bine bateria. Cam 6-7 zile. In castile lui se aude PERFECT radio. Consuma foarte putin cand e pe radio sau in convorbire. La eMag costa 800 ron, dar merita. Nu cumpara de la alte magazine online, sa nu iei teapa. Am intrat pe forumuri si am citit numai lucruri proaste despre clickgsm.ro, mirceagsm.ro si altele; i-am testat si ziceau la telefon sa dau datele, CNP-ul, etc, sa-mi completeze factura si ne vedem undeva sa-mi aduca produsul. Aste-s firme de apartament, care dau telefoane reparate, sau defecte, la pret de noi. Nu te bucura ca-s mai ieftine, ca iei teapa. Tocmai de asta au preturile putin mai mici fata de cei seriosi, pentru a-i atrage. Eu l-am luat de la eMag si era sigilat chiar de la fabrica (sigla HTC), de asta nu am probleme. Are camera de 3 mega, dar face pozele la calitatea altor telefoane de 5. Pot sa-ti spun mai multe. Tel: 0721537175 (este portat in Cosmote)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa imi cumpar un tel nou dar cu touch, asa ca iti pot da niste sfaturi:Samsung s5230, Samsung wave 525/533, Nokia 5230, LG gt400, black berry curve(se citeste carv), daca ai bani i-phone 3gs, 2gs, 4gs, Samsung c3050(cum am deocamdata/e slide dar camera e slaba e VGA)si cam atat.

| brunetiktm_7013 a răspuns:

Cele mai rezistente telefoane din toate punctele de vedere sunt"nOKIA".
Pt a asculta muzica cele mai indicate sunt "expresurile music"...

Eu am un Nokia 5310xpressmusic. sunt multumita de el...

| Skipe a răspuns:

Nokia 5230 express music