| CossssssminaaGbb a întrebat:

De ceva timp nu imi mai apar notificarile de la facebook in bara de stare de la telefon ( sigur nu e de la dispozitiv, pentru ca de cand nu imi mai apar mie am schimbat vreo 5 telefoane laughing ). Intrebarea e : cum pot sa fac sa imi apara? ( adica notificarile alea push de genu :,, ai primit o cerere de prietenie de la... ",,, X a adaugat un comentariu la fotografia postata de tine " etc ). Multumesc :*!

1 răspuns:
| DoarEu291 a răspuns:

Intra la Setari-aplicatii-Facebook-Si vezi daca e bifata casuta "Primeste notificari" sau ceva de genu'.
Sper ca te-am ajutat. :*