| anonim_4396 a întrebat:

De cateva zile contul meu de Facebook a fost "suspendat" si pentru a-l debloca trebuie sa raspund la o intrebare de securitate pentru a-mi confirma identitatea...Problema este ca eu am uitat care este raspunsul pe care l-am pus la acea intrebare si acum nu mai pot sa-mi deblochez contul. Ce as putea face? As putea sa-mi confirm identitatea in alt mod? Dau funda celui mai folositor raspunshappy

Răspuns Câştigător
| TPUAlexioan a răspuns:

Auzi mai este o sansa sa intri in setari si sa dai resetare la cont... dar este mai greu, dar mai simplu si ca sa NU faci o prostie, se va debloca dupa 30 de zile. Bafta.Pa pa. Funda.

2 răspunsuri:
| LollypopMe a răspuns:

Pai,trebuie sa iti aduci aminte.
altfel nu poti debloca

| sтяăiηυŁ a răspuns:

Trebuie sa afli de undeva raspunsul la intrebare...Altfel nu se poate.