| JulieR a întrebat:

Am vazut pe facebook o persoana careia nu ii aparea butonul "add friend", ci doar "urmareste" de ce?

Răspuns Câştigător
| adywow a răspuns:

Are deja 5000 prieteni

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Deoarece aşa are personalizate setările.

Pentru a te adăuga între prieteni, trebuie să-i trimiţi un mesaj şi să-i ceri asta.

Toate cele bune.

| Maria_Ema_1990 a răspuns:

Faza e ca ea da la confidentialitate si apare acolo : ''cine ma poate contacta'' si ea/el a dat acolo si a aparut doua idei : toata lumea sau prietenii prieteniilor. si ea a ales prietenii prieteniilor. Si faza cu urmareste este ca e tot asa. Isi activeaza activitatea : urmareste. intelegi?!

| dianahero a răspuns:

Probabil și-a setat doar să i se dea follow, nu să primească și cereri de prietenie.