| Fetitsa123 a întrebat:

Buna Tpu.Am o intrebare pentru cei care se stiu cu routerul wi-fi.Deci as vrea sa imi iau un router.Am itneles ca il bagi in priza si bagi cablul de internet si da unde wi-fi. Daca vreau sa am inernet la calculator imi trebuie un stic ca sa prind wi-fi-ul la calculator? Daca da trebuie sticul platit in fiecare luna ( sunt pe rds) sau vine facutra asa normal nu in plus?

2 răspunsuri:
| EllaCikka a răspuns:

Nu trebuie stick! dacă routerul dă unde WiFi nu îți mai trebuie nimic, crede-mă la mine e aceeași treabă! Nenea Dă fundăăă! :d big grin

| Kriminal a răspuns:

Nu trebuie niciun stic, iar factura este aceeasi. (Avantajul este ca ai net in toata casa, dezavantajul e ca viteza e putin redusa )