| virusmortal a întrebat:

As vrea sa stiu cine nu are anti virus si de cat timp e fara anti virus si daca sa virusat cand imi instalez anti virus mi se bloceaza pc fara anti virus merge fb

5 răspunsuri:
| ghitu a răspuns:

Dezactiveaza windows firewall si instal. noul antivirus, recomand norton 360.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stau fara antivirus, dar am grija la ce descarc. Daca totusi vrei un antivirus, iti recomand Avira. Instaleaza un antivirus care consuma putine resurse, si sa ai instalat MAXIM unul.

| sweetgirl21 a răspuns:

Daca tii se blocheaza e pentru ca probabil ai deja un antivirus de la windows si se bat intre ele

| Marlanu a răspuns:

Pai pana sa am net nu am avut antivirus dar de cand am mi.am instalat avast pro. ti-l recomand. dar functionarea deficitara a Pc tau este ca i. ti ocupa memoria ram.despre ce antivirus este vorba? ady_hak93. daca vrei mai multe detalii.

| explorer a răspuns:

Poti sa stai fara antivirus mult si bine daca sti ce instalezi si nu accesezi situri xxx.Recomadat ar fi sa setezi opendns si sa restrictionezi de acolo anumite situri. Dupa instalare windows,drivere,programe etc este bine sa faci un backup la system, in viitor cand ai probleme sa nu mai pierzi timpul cu instalari de windows, drivere etc(recomand Acronis True Image Home ).