| anonim_4396 a întrebat:

Am o poza luata de pe un site de socializare, si cred ca persoana respectiva nu este cine se pretinde a fi. Cred ca a luat poza altei persoane...
Exista cumva vreun site care are un motor de cautare pe baza unei poze prestabilite?

5 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Persoana in cauza imi pare extrem de cunoscuta... ca persoana publica, de aceea am dubii. Stiu sigur ca e in domeniul muzical, dar nu-mi aduc aminte formatia sau ceva asemanator ca sa am macar un indiciu si o baza de plecare pentru cautarea pe net!

| fluturas a răspuns:

Cum a zis eu_o_mare_enigma laughing

nu cred ca sunt.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca in baza de date a politiei. laughing

| iuliana21 a răspuns:

Din pacate nu ai cum...asa e p net poti fi cine vrei

| dadria a răspuns:

Draga Dan, Imi pare rau sa iti spun ca am facut si eu asa ceva pe tagged.Si,de atunci, imi curg ofertele.Asa ca, posibilitatile exista...