| AvalohAlyn a întrebat:

Astrologia mi se pare fascinanta și plina de mister.Dar doar dacă întrați în subiect/domeniu mai amănunțit și nu va limitați doar la citirea horoscopului.
De ce credeti ca mi se potrivesc multe dintre caracteristicile zodiei si ascendentul meu? Și in astrograma mea arata lucruri care se potrivesc de minune cu realitatea d.p.d.v al sanatatii si al încercărilor vieții.Voi ce credeti despre astrologie? Credeti ca exista un sâmbure de adevăr în ea?

1 răspuns:
| randomuser009 a răspuns:

Https://en.wikipedia.org/wiki/Barnum_effect
Asta cred eu, ca e motivul, pentru care ti se potriveste horoscopul