| JojoBleah a întrebat:

Ola ola! Tocmai sunt in cautare de longboard-uri. Am mai pus piciorul pe asa ceva in viata mea.
Problema este ca as vrea pentru inceput sa imi iau unul mai ieftin, nestiind daca pana la urma chiar o sa imi placa sportul asta asa de mult.
Recomandari?

2 răspunsuri:
| Lara1223 a răspuns:

Longboard.ul este mai mare si mult mai greu.E frumos sa te da.i pe asa ceva ..nu e asa greu dar as recomanda un penny board care este mai usor mai micut si il poti lua oriunde cu tine... dar daca vrei un longboard...il recomand si pe acesta dar faci cum vrei

| Fotbalpleyer2016 a răspuns:

Eu zic sa iti cumperi un cruiser pentru ca longbordurile de calitate nu sunt ieftine!
http://www.skates.ro/......-red-green