| AvalohAlyn a întrebat:

Cine credeti ca va castiga campionatul Ligii I sezonul acesta?

Răspuns Câştigător
| DabiJaWL a răspuns:

Viitorul Constanta, oricum se vor injumatati punctele, asa ca fiecare echipa calificata in play-off va avea sanse.De ce zic Viitorul Constanta? Pentru ca ei nu au nici un fel de presiune si daca pierd titlul, ei nu se bat la titlu an de an, titul e un bonus, acolo e o academie unde se doreste cresterea copiiilor iar dupa sa fie vanduti pe bani multi

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Prima sansa o are Viitorul, a doua sansa o are Steaua, asa ca eu cred ca una dintre ele o sa fie campioana.

| AFR81 a răspuns:

Cred ca Steaua, sper ca Viitorul.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Nu stiu.

| Dumbi a răspuns:

Eu zic ca, clasamentul va fi asa: 1. Viitorul 2. Steaua/Dinamo(Dinamo cu Contra au revenit in puteri…) 3. Steaua/Dinamo 4. Astra/CFR Cluj 5. Astra/CFR Cluj 6. Craiova.
Sunt parca mai bune primele 7 echipe din clasamentul actual, si sper ca toate echipele din Romania sa revina unde le este locul, mai ales U Cluj, Rapid si Liga a 2a.