| anonim_4396 a întrebat:

Cam cate ore de sport trebuie sa faci intr-o zi daca vrei sa slabesti 4 kg intr-o luna?

5 răspunsuri:
| InVisible99 a răspuns:

Depinde de arderile tale, daca esti genul care abia slabeste 1 kg in 2 luni faci mai intens, altfel moderat

| nCansu a răspuns:

Iti dau un sfat. Sunt sportiva de performanta si iti spun din experienta proprie ca poti face 2-3 ore de antrenament intens pe zi dar daca te duci acasa si nu tin si o dieta variata nu o sa dai jos decat maxim un kg pe care il vei pune repede la loc. Sfatul meu este sa faci sport de la moderat la intens si sa ti un regim de viata sanatos. Sper ca te-am ajutat.Si spor

| Ioana20002 a răspuns:

Cred ca vreo 2-3 ore pe zi

| ruahdna a răspuns:

Aproximativ 2 ore daca faci incontinu cu mici pauze

| Morynal a răspuns:

Maxim o ora pe zi!