| MariusLucianMitu a întrebat:

Bună seara am și eu o întrebare vă rog îmi spuneți și mie dacă am voie să îmi schimb stopurile de pe spate tuning la masin dacă nu le emologhez?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Omologhez nu emologhez.
Nu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu. Vei ramâne fara certificat sau daca nu te prinde nu vei trece itp. Orice șofer ar trebui să știe asta

| Bogdan0783 a răspuns:

Depinde.Daca le cumperi din Romania ar trebui sa fie gata omologate. Daca le iei de internet si nu sunt de provenients europeana, adica nu su marcaj CE atunci trebuie omologate.

| Jepjw a răspuns:

Sai dau *** t cu lopata lu Cerasel

| Jepjw a răspuns:

K k t cu lopata