| timisoara a întrebat:

Cat costa sa sari cu parasuta? In Timisoara unde se poate sari?

Răspuns Câştigător
| mVictoria a răspuns:

Din cate stiu in Timisoara nu se poate doar in una din subunitatile Aeroclubului Roman din: Bucuresti, Arad, Oradea, Iasi, Brasov, Cluj, Satu-Mare, Ploiesti, Suceava, Tirgu-Mures, Craiova, Baia Mare, Deva, Sibiu si Pitesti.

Taxa de inscriere este de 10 euro, fisa medicala costa 100 lei, 3 salturi iti scot din buzunar 60 euro iar filmarea este 30 euro.(nu este obligatoriu)

Pentru saritura in tandem platesti 120 euro plus 30 euro filmarea.

Trebuie sa ai peste 16 ani si sub 95 de kg.