| 123456Anonim123456 a întrebat:

Buna,am o intrebare,cat sport trebuie sa faci ca sa slabesti un kg?
Vreau sa stiu cat sport trebuie sa fac intr-o saptamana ca sa slabesc un kg, de aceea va intreb.

1 răspuns:
| Hades98 a răspuns:

Proasta intrebare amice, probabil de aceea nu s-a incumetat nimeni sa raspunda.
Cat "dai jos " pe saptamana depinde de tipul tau somatic, de dieta, de antrenament, + sa ai minim cele 8 ore de somn.
Probabil ai 13 ani, nici nu are rost sa se oboseasca cineva sa-ti explice ceva.