| Cristi17771 a întrebat:

Salutare tuturor. Cum as putea sa recuperez o parola de Gmail daca mi-a fost furat contul, a fost modificat numărul de telefon de recuperare, absolut tot... Contul este pe numele meu, daca se poate cu buletinul, parola veche (mă conectez după același dispozitiv) Era un cont de PUBG in care am investit cam multicel in el și nu vreau să îl pierd, dacă cunoașteți va rog sa mă ajutați, menționez că încă sunt conectat pe cont dar nu primesc nici un mesaj z nu mai este nici o activitate pe el in sensul că nu primesc eu nici un mail

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Https://support.google.com/......er/6294825
Sau poate te va ajuta vreun admin daca intrebi pe comunitate:
https://www.youtube.com/watch?v=guwNgYg_XjM&ab_channel=Websplaining

1 răspuns:
| LisiiMihaela a răspuns:

Cum sa aflu codul care l-am pus în pubg