| MyLittlePony a întrebat:

Bunăăă!
Vreau să îmi recuperez urgent un cont de Instagram, dar nu știu parola și nici email, voi ați încercat vreodată?
Poate e cineva care se pricepe

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Odata ce nu stii acele informatii, nu prea ai cum sa recuperezi contul
pai daca ar fi fost atat de simplu oricine ar putea "recupera" contul oricuiwinking
poti totusi incerca sa recuperezi contul tau nu inseamna ca vei reusi neaparat, dar nu strica sa incerci nu?! aici este pagina lor oficiala https://help.instagram.com/374546259294234

| Violleta2022 a răspuns:

Pai, nu ai ce sa rucuperzi contul, daca nu detii nimic cu care ai putea recupera acel cont, fiindca nu poti face dovada ca acel cont a fost al tau, neavand nici macar unul din cerintele obligatorii: parola sau email.

| Hyperion7 a răspuns:

Nu prea poți, asta daca nu poți demonstra că identitatea ta este una și aceeași cu contul de insta.
Daca poți, încearcă să cauți secțiunea lor de contact, scrie-le problema și poate se rezolva, in rest...
Nada

| filin a răspuns:

Încearcă să intrii pe: https://www.instagram.com/hacked/ și dacă totuși nu merge fă un ticket la security@mail.instagram.com

| Sophia75 a răspuns:

E clar că daca nu știi nici măcar email, incerci sa accesezi contul altcuiva.

| MyLittlePony explică (pentru Sophia75):

Păi acel cont a fost pierdut acum 3 ani, aveam alt email atunci, nu mai știu

| ApostolIulian a răspuns:

Buna, ma poti contacta pe FB Apostol Iulian, discutam acolo mai multe detalii!

https://www.facebook.com/iulianapostl