| Roxanat2001 a întrebat:

Buna, o informatie legat de Instagram.
Am doua conturi, de recent del de al 2-lea cont l-am sters definitiv. Am ramas cu contul principal. Din aplicatia Instagram de pe tel m-am delogat de la contul principal si la pagina de conectare era prezent, contul meu pricipal dar si al 2 lea cont care l am sters.
Mentionez ca, contul sters avea poza dar la pagina de conectare nu mai aparea poza.
A mai intalnit cineva? Poate sa-mi confirme?

1 răspuns:
| Danuts4 a răspuns:

Stai linistita, este doar o eroare. Incearca sa ti cauti contul sters, sa te asiguri ca este sters, daca de asta iti este frica