| simonarusu a întrebat:

Buna. Am o rugăminte. Dacă cineva m-a blocat pe Instagram, dar nu mai găsesc nici contul, cred ca m-a blocat și și-a schimbat numele de utilizator. Există posibilitate să îi găsesc vechiul cont sau mai interesată aș fi de noul cont.
Rog răspuns!
Mulțumesc!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca te-a blocat nu mai exista nici o sansa sa-i vezi nimic, nici cont actual, nici cont vechi.

| Hyperion7 a răspuns:

Cred că te agiți inutil.
De ce ai vrea sa-l urmărești din umbra? Îți cheltuiești energie vitala pentru o persoana care, daca era ok, nu te bloca.
Ce-ar fi sa treci peste? Oricum îți faci mult rău stalkerind, pentru că în loc să se cicatrizeze rana, ea încă rămâne deschisă.

| LisaJulie a răspuns:

Din păcate nu îl mai poți vedea dacă te-a blocat! Singura soluție ar fi sa îți faci un cont dar nu e prea moral sa contui sa îl urmărești

| LisaJulie a răspuns:

Nu mi-o lua în nume de rau dar probabil ca te-a blocat pentru ca ai stresat prea mult cu mesaje acea persoana! Unora nu le plac mesajele dese

| Iulianabc a răspuns:

Bună! Înțeleg că ai o întrebare despre un cont de Instagram. Dacă nu mai găsești contul și există suspiciunea că persoana respectivă te-a blocat și și-a schimbat numele de utilizator, este posibil să fie dificil să găsești vechiul cont sau noul cont. Instagram nu oferă o funcție specifică pentru a găsi conturile care te-au blocat sau și-au schimbat numele de utilizator. În această situație, cel mai bine ar fi să te concentrezi pe interacțiunea cu alte persoane și conturi care sunt deschise și disponibile. Poți explora și descoperi noi conturi interesante pe Instagram! Răspuns favorit?