| Gaby3891 a întrebat:

Stie cineva care ar fi pretul pentru un colet(un parfum 30ml) prin posta romana din Valcea la Ploiesti? Sau prin fan courier aceeasi destinatie, acelasi colet. Si cand imi vin banii de la cel care primeste coletul?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Prin posta vreo 10 lei, prin curier vreo 20 lei depinde ce curier alegi.

Daca alegi posta in vine in cateva zile banii (5-6), prin curier in 48 ore

| David_New_1992 a răspuns:

Nu ar trebui sa te coste mai mult de 15 lei transportul( la Fan Curier). Iar la PR costa mai putin dar dureaza mai mult sa ajunga.
Banii ii primesti tot prin curier. Ti-i aduce el. Dar ca sa fii sigur suna-i la numarul 021 9336 ( nr. Fan Curier jud. Vâlcea).
Bafta.