| Florin2344776 a întrebat:

Salutare, momentan sunt in Spania si am dat comanda de un laptop de 800 euro si un cooler de 50 de euro, mi s-a spus ca comanda este in regula ca ajunge in 3 zile iar dupa 2 ore ma uit din nou la status si vad ca comanda nu mai exista, iar cooler ul am primit pe mail ca au primit comanda ce i de la Amazon iar la laptop primesc un mail cum ar fi intrat cineva in contul meu si Amazon mi-a anulat toate comenzile si mi-a schimbat parola as dori o explicatie daca se poate

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Explicatia nu o putem oferi noi cei de pe TPU pentru ca nu avem acces efectiv la platforma amazon
Doar ei stiu ce anume s-a intamplat
asa ca sfatul meu este sa le scrii in engleza celor de la amazon daca comanda s-a facut pe platforma lor