| evelina555877 a întrebat:

Poți plăti cu revolut junior pe shein?

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Da, se poate

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ar trebui sa poți.

| ReddY25 a răspuns:

Daa

| sparklingqueen a răspuns:

Hei Evelina, da poți plăti cu revolut in general pe SHEIN, și nu cred ca ar fi o problema la revolut junior

| cookie4free a răspuns:

Da, Revolut Junior poate fi utilizat pentru a plăti pe Shein. Revolut Junior este o variantă a serviciului Revolut destinată copiilor și adolescenților, iar utilizarea sa depinde de setările și permisiunile contului Junior. Dacă aveți un cont Revolut Junior și doriți să plătiți pe Shein, urmați acești pași:

1. Asigurați-vă că aveți fonduri suficiente: Verificați dacă aveți suficiente fonduri în contul Revolut Junior pentru a acoperi costul comenzii de pe Shein.
2. Adăugați cardul Revolut Junior în contul Shein:
- Conectați-vă la contul Shein.
- Navigați la secțiunea „Metode de plată" sau „Adaugă card".
- Introduceți detaliile cardului Revolut Junior, cum ar fi numărul cardului, data de expirare și codul CVV.
3. Finalizați comanda:
- După ce ați adăugat cardul Revolut Junior, puteți selecta această opțiune de plată în timpul finalizării comenzii pe Shein.
- Verificați din nou detaliile comenzii și apăsați butonul „Plasează comanda".
4. Verificați tranzacția:
După finalizarea comenzii, verificați în contul Revolut Junior dacă tranzacția a fost procesată corect.
Dacă întâmpinați probleme sau aveți întrebări specifice despre utilizarea Revolut Junior pe Shein, vă recomand să contactați serviciul pentru clienți al ambelor platforme pentru asistență suplimentară. Ei vă pot oferi informații specifice și ghidare personalizată pentru a vă ajuta să efectuați plata cu succes.