| Maya55555 a întrebat:

Hei, stiți un site unde face papusi gen barbie dar dupa un stil anume gen personalizata dupa propria persoana?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cred ca papusile Barbie care se produc actual sunt facute cumva sa semene cu Margot Robbie happy
avem si noi papusi Barbie autohtone, ajunse asa din "n" operatii estetice, toate machiate arata ca Bianca Dragusanu cand isi da cu 3 randuri de machiaj, iar neamachiate arata toate precum cantareata Cherwinking
unele modele de papusi au si un buton in spate cand il apesi iti canta celebrul vers " Do you believe in life after love? "

| KovacsB a răspuns:

Adica una care nu stie sa scrie?