| Bosznic a întrebat:

Daca un produs de pe site-ul oficial Nike, a fost scos din stoc adică s-a vândut, poate reveni înapoi in stoc?

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Cel mai probabil da.Le poti trimite un mesaj pentru a-i intreba.

| dannyel86 a răspuns:

Poate reveni, mai ales daca sunt solicitari in acest sens de la clienti. Orice companie e interesata sa vanda un produs care aduce garantat un profit.

| literallythesamebruh a răspuns:

Probabil că da, dacă este un produs vândut.

| Lupyx a răspuns:

Chiar dacă nu îl au în stoc asta nu înseamnă că nu vinde acel produs. Tot ce faci este să îl comanzi va fi livrat dar puțin mai greu