| rebeka37388e000 a întrebat:

Buna! Vreau să cumpăr un produs de pe vinted, dar vreau sa știu dacă e un site sigur. Adică dacă dau comanda și plătesc cu cardul, sigur îmi va sosi comanda? Nu dă țepe?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu platii nimic cu cardul ca risti sa iei teapa.
Accepta numai RAMBURS, cu plata la sosire prin verificare.

| Furnicuta000 a răspuns:

Nu e sigur, vanzatorul poate sa nu-ti trimita coletul sau sa-ti trimita altceva in colet. Dar foarte putini dau tepe pentru ca risca sa-si strice imaginea pe site. Comanda si tu de la vanzatorii care au multe review uri pozitive

| Dnu123 a răspuns:

Salutare,da,maxim 2-3 zile, de oriunde din tara sau din alta tara, poți avea încredere fără probleme

| paranormalwoman a răspuns:

De obicei este problema celor care iti trimit comanda, cei de la Sameday sau Cargus depinde cu cine alegi sa ti vina comanda. Eu nu am avut probleme pana acum si am platit doar cu cardul