| DeeaLove08 a întrebat:

prietena mea vrea niste statusuri de genul : cand cineva te copiaza, invidiaza, sau cand o prietena te tradeaza etc. ma gandeam ca voi o puteti ajuta! dau fundita la cele mai multe statusuri care se potrivesc cu ce am cerut!

Răspuns Câştigător
| Lilia2621 a răspuns:

Sunt o mica finete invidiata de multe zdremte!

Va place nu va place mama alta fata nu mai face!

Rasfatata, de prieteni adorata si de zdremte invidiata! tongue

Mi-am ingropat vise, sperante,
Intr-o falsa prietenie.
Am constatat
Pretenul` cel mai apropiat
Plin de invidie m`a tradat

Prietenii adevarati mi-au spus pe fata ce au avut de zis, prietenii falsi pe la spate m-au barfit.

Prietenii rămân prieteni. Cei care nu rămân... înseamnă că n-au fost!

Draga, fa-ti stilul tau si nu ma mai copia! oricum sunt mai buna ca tine!

Nu ma mai copia, niciodata nu vei fi ca mine, nu mai visa!

Merg Incet Inspir Talent Si Strig Tare In Gura Mare "Copia Nu Are Valoare"!

Ma urasti? Problema ta! Ma copiezi? Nu`mi ajungi nici pana la picioare!

sper ca te-am ajutat! fundita?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| FlavYusH a răspuns:

Spuneti ca nu ma suportati.
dar pe la spate ma admirati.

rolling on the floor

| FlavYusH a răspuns:

Spuneti ca nu ma suportati
dar pe la spate ma admirati