| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa comand ceva de pe Okazii dar nu am inca 18 ani insa am buletin si tot ce trebuie. E necesar sa fiu majora pentru a comanda ceva?

Răspuns Câştigător
| Americanuu a răspuns:

Poti face o comanda indiferent de varsta, ai nevoie doar de un buletin sa poti ridica coletul de la posta sau curier. Ai grija la tepe.

5 răspunsuri:
| aligru a răspuns:

Nu! Trebuie sa ai buletin ca sa poti ridica coletul de la posta!

| AlexCrb a răspuns:

Nu! Eu imi comand de pe okazii de la 14 ani.

| Byank092 a răspuns:

Buna,din cate stiu eu nu trebuie sa ai neaparat 18 ani.

| caramel98 a răspuns:

Poti face dar cand iti scrii nr de tel sa il scrii in litere ca in cifre nu o sa te lase!(datele personale nu le lasa vazute)

| emma2011 a răspuns:

Buna. Iti poti face cont daca nu ai 18 ani, dar inainte sa comanzi ar fi bine sa ai acordul parintilor pentru ca banuiesc ca ei vor plati pentru ce cumperi tu. Nu uita sa citesti regulamentul site-ului pentru ca anumite incalcari ale lui te pot lasa fara cont.